ZPAV :: Bestsellery i wyróżnienia - Aktualności

5 kwietnia 2022 r.

ZPAV gościem panelu dyskusyjnego w ramach SEA YOU TRICITY MUSIC SHOWCASE

9.04 w panelu dyskusyjnym "JAK ZABEZPIECZYĆ PRAWA TWÓRCÓW I PRODUCENTÓW?" weźmie udział Dyrektor Organizacji Zbiorowego Zarządzania Bogusław Pluta.
ZPAV gościem panelu dyskusyjnego w ramach SEA YOU TRICITY MUSIC SHOWCASE

SEA YOU TRICITY MUSIC SHOWCASE to dwudniowe wydarzenie trójmiejskiej sceny muzycznej. Przez dwa dni w ramach Sea You Tricity wystąpi dwudziestu dwóch artystów pochodzących z Trójmiasta. Koncertom lokalnych zespołów towarzyszyć będą spotkania z przedstawicielami ogólnopolskiej branży muzycznej oraz dyskusje panelowe dla młodych adeptów sceny muzycznej.

Wśród panelistów oraz gości znajdą się osoby odpowiedzialne za sukcesy artystów polskiej sceny muzycznej. Od aspektów technicznych, przez praktykę, aż po kwestie związane z wizerunkiem – obecni na miejscu artyści i specjaliści pomogą w zwiększaniu wiedzy i zainspirują nowe pokolenie.

SEA YOU to pierwsza edycja imprezy. Celem jest stworzenie platformy, która będzie co roku pokazywała to, co najlepsze w Trójmiejskiej muzyce. Będzie miejscem spotkań ludzi z branży, wymiany pomysłów i energii, która zawsze cechowała Trójmiasto.Panele dyskusyjne:

MANAGEMENT ZESPOŁU | 8.04

Kiedy zespół potrzebuje managera? Czy warto samemu kierować swoją karierą bez pomocy doświadczonych managerów?

Goście: Tomik Grewiński Kayax, Michal Wardzała Mystic Production, Krzysztof Paciorek (Tour Manager), Paweł Jóźwicki Jazzboy

JAK ZABEZPIECZYĆ PRAWA TWÓRCÓW I PRODUCENTÓW? | 9.04

Bardzo ważny panel dla wszystkich twórców! Jak zadbać o prawa autorskie, jak wyglądają procedury i po co właściwie zgłaszać się do instytucji takich jak ZAiKS, ZPAV, STOART?

Goście: Bogusław Pluta ZPAV, Rafał Bryndal Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Wincenty Krawczyk STOART - Związek Artystów Wykonawców, Marcin Baranski (radca prawny – prawo autorskie).

Value gap
Fryderyk Festiwal 2022