ZPAV :: Bestsellery i wyróżnienia - Aktualności

25 listopada 2018 r.

Paweł Górniak laureatem Hollywood Music in Media Award

Polski kompozytor muzyki filmowej otrzymał prestiżową nagrodę Hollywood Music in Media Award za muzykę do trailera Crossfire 2.

Paweł Górniak laureatem Hollywood Music in Media Award

Paweł Górniak – to młody kompozytor muzyki filmowej, który był nagradzany w wielu prestiżowych konkursach. Jak podaje serwis rmfclassic.pl, na swoim koncie ma między innymi przyznawaną przez Production Music Association w Santa Monica The Mark Award i prestiżową FMF Young Talent Award. Jest także laureatem Young Composer Award, w konkursie organizowanym w ramach Transatlantyk Festival.

Podczas uroczystej gali Hollywood Music in Media Award, która odbyła się w Los Angeles, Paweł Górniak został uhonorowany za muzykę do trailera gry Crossfire 2, wyprodukowanego przez Platige Image dla koreańskiego producenta gier komputerowych Smilegate.

Jestem absolutnie przeszczęśliwy. To ogromne wyróżnienie, dostać tak prestiżową nagrodę, gdzie w innych kategoriach, ale na tej samej scenie, odbierały ją wcześniej takie postacie jak Alexandre Desplat, Max Richter czy Justine Timberlake. Cieszę się z pracy dla Platige Image i mam nadzieję, że przyjdzie mi pracować częściej nad takimi projektami i w tak dobrej atmosferze – cytuje Pawła Górniaka w swoim serwisie internetowym RMF Classic.

Hollywood Music in Media Awards (HMMA) – to nagroda przyznawana w kategoriach muzyki filmowej, telewizyjnej, do gier video, reklam i trailerów. Na liście jej laureatów można znaleźć największe nazwiska kompozytorów ostatnich lat.

Pełna lista laureatów dostępna jest tutaj: https://www.hmmawards.com/hmma-winners/

Uroczysta gala wręczenia nagród odbywa się co roku w Los Angeles.Źródło: rmfclassic.pl

Value gap
Fryderyk Festiwal 2022