ZPAV :: Bestsellery i wyróżnienia - Aktualności

1 października 2019 r.

Nominowani do MTV EMA 2019

MTV ogłosiła nominowanych do MTV Europe Music Awards 2019. Najwięcej szans na statuetkę ma Ariana Grande, która otrzymała siedem nominacji, m.in. w takich kategoriach jak: Najlepszy Artysta, Najlepszy Teledysk i Najlepsza Piosenka. Po sześć nominacji otrzymali: Shawn Mendes, Lil Nas X i Billie Eilish.

Nominowani do MTV EMA 2019

W tegorocznej edycji MTV EMA o status Najlepszej Piosenki walczyć będą Ariana Grande z utworem 7 rings, Billie Eilish z bad guy, Lil Nas X, Billy Ray Cyrus z remixem Old Town Road, Post Malone i Swae Lee z Sunflower oraz Shawn Mendes i Camila Cabello z przebojem Señorita.

Najlepszym Artystą POP ma szansę zostać: Ariana Grande, Becky G, Camila Cabello, Halsey, Jonas Brothers i Shawn Mendes, a Najlepszym Debiutantem: Ava Max, Billie Eilish, Lewis Capaldi, Lil Nas X, Lizzo i Mabel.

Natomiast o tytuł Najlepszego Polskiego Artysty będą w tym roku walczyć: Bass Astral z Igo, Dawid Podsiadło, Sarsa, Roksana Węgiel i Daria Zawiałow.

Na swoich faworytów głosować można na stronie mtvema.com do 2 listopada, do godz. 23:59.

Uroczystą galę MTV EMA 2019, która odbędzie się 3 listopada w FIBES (Conference & Exhibition Centre w Sewilli) poprowadzi latynoska gwiazda Becky G. Wydarzenie będzie można także obejrzeć na żywo na kanale MTV Polska – początek transmisji o godz. 21:00.

Pełna lista nominowanych i głosowanie dostępne jest tutaj.Źródło: mtv.pl
Value gap
Fryderyk Festiwal 2022