ZPAV :: Bestsellery i wyróżnienia - Aktualności

19 października 2021 r.

Związek Producentów Audio Video kolejny rok oficjalnym partnerem festiwalu Soundedit

Soundedit – to Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych, który od czternastu lat odbywa się w Łodzi. Wystąpią m.in. Organek, Waluś (WaluśKraskaKryzys), WOLSKA, Oxford Drama oraz gość specjalny Tomek Lipiński.

Związek Producentów Audio Video kolejny rok oficjalnym partnerem festiwalu Soundedit

W ramach współpracy ze Związkiem Producentów Audio Video, który kolejny rok z rzędu został oficjalnym partnerem Festiwalu, przygotowano specjalny panel dyskusyjny na temat debiutu w branży muzycznej zatytułowany „Fonograficzny debiut, czyli pierwsze kroki w branży muzycznej”. Tajniki pierwszych kroków na rynku muzycznym przybliżać będą: wieloletni menedżer artystów i wydawca muzyczny, członek zarządu ZPAV – Jacek Jagłowski z wytwórni QL CITY, debiutująca w marcu br. młoda, utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów efektywnie realizująca marzenia o karierze muzycznej – WOLSKA, oraz Dyrektor OZZ ZPAV Bogusław Pluta. Spotkanie dyskusyjne odbędzie się w sobotę, 23 października o godz. 16 w łódzkim klubie Wytwórnia przy ulicy Łąkowej 29 w hali II.

Program festiwalu obejmuje warsztaty i wykłady dotyczące produkcji muzycznej.

Harmonogram dostępny na stronie festiwalu.

W ramach Festiwalu odbędzie wystawa związana z branżą muzyczną. W tym roku zaprezentowany zostanie zbiór fotografii Andrzeja Świetlika, dedykowany liderowi Republiki - Grzegorzowi Ciechowskiemu. Sesje zdjęciowe ukazują różne twarze Artysty. Wernisaż odbędzie się w piątek 22 października o godz. 18 w galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ul. Piotrkowskiej 102. Wystawę będzie można oglądać do 1 listopada.

Wstęp na wszystkie panele, wystawy i warsztaty jest bezpłatny.

Soundedit od początku istnienia przedstawia i przybliża wszelkie aspekty związane z muzyką i jej produkcją. W tym roku rozpocznie się 21, a zakończy 24 października. Bilety na Festiwal są dostępne w kasie klubu oraz na stronach bilety24.pl, ticketmaster.pl i going.pl.Value gap
Fryderyk Festiwal 2022