ZPAV :: Bestsellery i wyróżnienia - Aktualności

1 grudnia 2021 r.

Taylor Swift bije kolejny rekord Billboard

Artystka jest pierwszą kobietą w historii, której ponad 150 piosenek trafiło na listę Billboard 100. Taylor Swift kolejny raz zapisała się w historii rekordów Billboard dzięki płycie Red (Taylor’s Version).
Taylor Swift bije kolejny rekord Billboard

Nagrana na nowo wersja czwartego studyjnego albumu Red zaprowadziła artystkę na szczyt listy Billboard 200 z największą sprzedażą w pierwszym tygodniu, zaś jej singiel "All Too Well" zadebiutował na pierwszym miejscu Hot 100. Czyni ją to pierwszą artystką, która jednocześnie zadebiutowała na szczytach obu list przebojów trzy razy w ciągu kariery.

"All Too Well" na liście Hot 100 towarzyszyło 25 innych notowań z reedycji płyty, co zapisało Taylor Swift w historii jako artystkę, której najwięcej jednotygodniowych debiutów pojawiło się na tej liście. Łączna liczba wynosi teraz 164 notowania na Hot 100.

"Red (Taylor's Version)" to nagrana na nowo wersja albumu "Red" z 2012 roku. Płyta zawiera wszystkie piosenki, które były na oryginalnej płycie, a także te, które miały trafić na płytę, ale z różnych powodów nie zostały na niej umieszczone. Łącznie utworów jest 30, włączając takie, które trwają 10 minut.

Źródło: All About Music

Value gap
Fryderyk Festiwal 2022